شهیدان زنده

   جوونای ما یه عده  ایشون تشنه ی معارف توحیدی هستند. اسلام کارش ساختن انسان هایی دلباخته به معشوق اصلی است یعنی همون خدای متعال.
   وقتی جملات این جوونا رو در وبلاگ هاشون می خونی امکان نداره یاد آیه ای از قرآن یا وصیت نامه و حرف های یک شهید (مجاهد فی سبیل الله) نیافتی. شهید چمران دکترای علوم فیزیک کوآنتوم. مردی که قرآن و کلام خدا وسیله ای شد تا خدا او را بسازد. خدا بر قلب بندگانش حکومت می کند تا حکومت خدا بر زمین ملموس شود و صبغه ی خلیفه اللهی انسان نیز روشن تر از قبل شود. شهید نمونه ی واقعی یک خلیفه و قائم مقام الهی است.
   وبلاگی رو می خوندم که من رو به یاد آخرین نوشته ی شهید چمران انداخت. و این لحظات پایانی رقص من در برابر شیطان باید زیبا باشد. یک عمر شهیدی این اراده را کرد تا ثابت کند که واعبد ربک حتی یاتیک الیقین بوقوع بپیوندد.
   جمله ی او رو ببینید: ؛دلم میخواد قصه ی تو، بخوبی شروع بشه بخوبی به اوج برسه و بخوبی تموم بشه،اما ؛ دبقیه رو از وبلاگ خودش بخوانید.

/ 1 نظر / 11 بازدید
سما

سلام به دوست قدیمی با یه وبلاگ جدیده دیگه! تشکر بابت اینکه بازم به وبلاگم سر زدی[لبخند] اسم وبلاگت برام جالب بود..یه متن در مورد شهید نوشته بودمhttp://sama20.persianblog.ir/1386/1/ بازم در مورد نوشته هات خبرم کن.خوشحال میشم..